בוזוקים למכירה

מעוניינים לקנות בוזוקי מוכן? מעוניינים לקנות בוזוקי בהזמנה אישית?

אנו במרכז הישראלי לבוזוקי בשיתוף חברת Eliton מתמחים בבניית כלי נגינה יוונים ואתניים שונים כגון תז’ורה, בגלמה, עוד, לאוטו, קאנון ובעיקר כלי הנגינה בוזוקי.

אצלנו תוכלו למצוא בוזוקים חדשים למכירה. הבוזוקים עשויים בעבודת יד ממיטב העצים והדבקים הקיימים בעולם, כמו כן אנו מקבלים הזמנות לרכישת בוזוקים בהזמנה אישית וכן רכישת בוזוקי בעיצוב אישי, עיטורים וקישוטים בצדפות לפי בקשת הלקוח, אפשרות בחירת סוגי העצים וצבעם.

כמו כן ניתן ייעוץ בבחירה נכונה של הפיגורה (הציור על פני כל הנגינה) והסקאפוס (חלקו האחורי של כלי הנגינה) וכמובן בכל התהליך הנ”ל שלב אחרי שלב אנו מתחשבים במיוחד בתוצאה הסופית… האקוסטיקה ובעבודה מדויקת ונקייה ביותר.

נגנים ויוצרים ידועי שם מקליטים ומופעים עם כלי הנגינה שלנו בגאווה, בשל נוחות הנגינה ואיכות הסאונד הלא מתפשרת, עבודת הגימור המחמירה, העיצוב היופי ועוד סיבות רבות אחרות.

ברכישת בוזוקי אצלנו היו בטוחים שרכשתם כלי נגינה ברמה בינלאומית הגבוהה ביותר וכלי נגינה שילווה אתכם במשך שנים רבות ואשר יתיישן כיין משובח.

אנו מקבלים הזמנות מיוחדות ומבצעים משלוחים בכל רחבי העולם.

המרכז הישראלי לבוזוקי מאפשר לעשות החלפה של בוזוקי ישן בבוזוקי חדש (טרייד אין לבוזוקי) כמו כן ישנה אפשרות של השכרת בוזוקים ותוכלו למצוא את כל האביזרים לבוזוקי.

כמו כן תוכלו למצוא את כל האביזרים לבוזוקי:
* נרתיק לבוזוקי.
* גשר EBONY לבוזוקי.
* מבחר סוגי מפרטים.
* טיונר לכיוון בוזוקי .
* רצועת עזר לנגינה בבוזוקי.
* פיקאפים לבוזוקי.
* תיק רך לבוזוקי.
* תיק קשיח לבוזוקי.
* מיתרים לבוזוקי.
* מפתחות לבוזוקי.
* סטאפ לבוזוקי.
* עיטורי צדפות עצם ושנהב לבוזוקי.
* כל סוגי התיקונים לבוזוקי.

ייעוץ והכוונה ינתנו חינם
להזמנות ניתן ליצור קשר בטלפון : 052-3240211 אליאס.